• Tajemství Bible

Autor: Alfréd J. Palla, vydal: A-Alef, rok: 2008, pevná vazba, formát: 155x215, 325 stran.

Už 2.000 let lidé po celém světě touží znát Tajemství Bible, tajemství, které bylo řadu let ZAHALENO ROUŠKOU TAJEMSTVÍ. Nyní ve 21. století jsme díky Biblické archeologii a moderním vědeckým výzkumům jsme schopni toto tajemství Bible odhalili! Čtenář této knihy získá kompletní představu o podstatě a smyslu nejčtenější knihy všech dob = Bible.

Tato publikace zajímavým způsobem předkládá důkazy o tom, že Bible má autoritu Božího Slova. Předkládá důkazy, že pisatelé Biblických knih byli „unášeni“ Duchem Božím, aby napsali věrně a pravdivě co Bůh chtěl čtenářům Bible zdělit. Pisatelé Bible tak Božím způsobem zaznamenali Boží Slovo nejen pro čtenáře v jejich době, ale především pro další generace a to až do konce světa.

V Bibli tedy Boží Slovo nehledáme, ale Bible samotná je tím Slovem! To je právě ta pravá podstata Bible a je potřeba jí zdůraznit právě dnes v dnešní době, kdy se pod vlivem liberární teologie autorita Bible a tím Božího Slova zpochybňuje.

Tuto publikaci doporučujeme zejména těm věřícím lidem, kteří se pod tlakem liberárních teologů odklonily od pravdy a přestali se držet pravého Božího Slova. Zároveň tuto publikaci doporučujeme všem ateistům a evolucionářům, kteří chtějí předložit konkrétní důkazy z historie, kdo, kdy a kde Bibli napsal? Kdo, kde a jak Boží Slovo zaznamenal a proč jsou na světě lidé co tyto důkazy ignorují i když mají všechny potřebné historické, archeologické a jiné důkazy přímo před sebou?

Naše přání je, aby obsah této knihy přinesl čtenářům nejen nový pohled na poznatky z archeologických výzkumů, ale především radost z toho, že náš Pán Ježíš Kristus si „Tajmeství Bible“ svým lidsky nepochopitelným způsobem chránil a chrání pro všechny generace lidstva. Přáli by jsme si, aby se kniha dostala ke všem lidem, kteří k Písmu Svatému přistupují s vírou v autoritě stvořitele nebe i země a všech pramenů vod.

Bible není jen kniha, je to především 100% inspirované SLOVO BOŽÍ! Tento fakt je potřeba zdůraznit právě dnes, kdy se pod vlivem liberální teologie a díky Darwinově teorii, věrohodnost této Boží knihy zpochybňuje.

Ján Ostrolucký & Zbyněk Čep


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý

Tajemství Bible

  • Kód výrobku: CZ
  • Dostupnost:1
  • 190 Kč