• Darwinismus a inteligentní plán

Autor: Jonathan Wells, vydal: Ideál, měkká vazba, formát: 180x230, 270 stran.

Jonathan Wells je výzkumný pracovník ústavu Discovery Institute v Seattle ve státě Washington. Získal titul Ph.D. v biologii na Kalifornské univerzitě v Berkeley a Ph.D. v teologii na Yaleově univerzitě v New Haven. Je autorem knihy Ikony evoluce (české vydání Návrat domů, 2005) a v současné době pracuje na vědeckém výzkumu otázek týkajících se inteligentního plánu.

Příznivé kritiky knihy Darwinismus a inteligentní plán:

Jonathan Wells není jenom expert na darwinismus a inteligentní plán, ale má také dar představit složité problémy tak, aby byly snadno pochopitelné. Dokáže dokonce do tohoto sporu vnést humor. Liberálové určitě nebudou chtít, abyste tuto knihu četli.

- Ann Coulterová, agenturní novinářka a autorka bestsellerů

Tato kniha přináší úchvatný a přehledný souhrn důležitých problémů, které jsou v sázce při řešení kontroverze mezi teorií inteligentního plánu a darwinismem. Přiměje čtenáře, aby si sami o těchto významných otázkách udělali svůj názor a nespoléhali se přitom na diktát jednostranně zaujatých expertů.

- Phillip E. Johnson, emeritní profesor práv na Berkeleyské univerzitě, autor knihy Spor o Darwina

Hlavní proud sdělovacích prostředků rád představuje darwinistické skeptiky jako bigotní a beznadějně zaostalé lidi. Ale biolog Jonathan Wells (který má doktorát z Berkeley a z Yale) ukazuje, že mnozí vědci prostě neumějí překročit svůj darwinistický světový názor a že teorie inteligentního plánu lépe vysvětluje nové důkazy pro vývoj života. V tomto základním sporu, který ovlivňuje naše školství, politiku i naše chápání světa, je kniha bdquo;Darwinismus a inteligentní plán zcela zřejmě tím, co si musíte přečíst.

- David Limbaugh, agenturní novinář a známý autor knih bdquo;Perzekuce: Jak liberálové vedou válku proti křesťanství; Bankrot: Morální a intelektuální bankrot dnešní Demokratické strany

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý

Darwinismus a inteligentní plán

  • Kód výrobku: CZ
  • Dostupnost:1
  • 243 Kč