• Kniha Daniel - studijní B21
Formát 165x230, měkká vazba, 40 stran.

Ochutnávka z připravované Studijní Bible21.Studijní Bible21 přináší spojení textu Bible21 s rozsáhlým poznámkovým aparátem populární studijní BibleNLT Study Bible (New Living Translation).

tudijní Bible21 přináší spojení textu Bible21 s rozsáhlým poznámkovým aparátem populární studijní Bible NLT Study Bible (New Living Translation). Čtenář v ní najde vše, co ke studiu a porozumění poselství Písma potřebuje – studijní poznámky, úvody k jednotlivým knihám, medailonky osobností, mapky, ilustrace a mnoho dalšího. Studijní Bible21 otevírá cestu k hlubšímu porozumění Písma jak pro křesťany, kteří Bibli důvěrně znají, tak pro úplné začátečníky, kteří otevírají Knihu knih poprvé v životě.
Redakční příprava celého projektu bude probíhat přibližně dva roky (předpokládané vydání v roce 2019).

Daniel žil od raného mládí v Babylonu, zatímco svaté město Jeruzalém leželo v troskách. Boží lid živořil v babylonském vyhnanství. Daniel byl zajatcem a posléze vládním úřrdníkem, kterému Bůh ve zvláštních poselstvích zjevil svou moc a své dějinné záměry.

Danielův Bůh je vždy přítomný tam, kde bychom jej nejméně čekali: v kusu skály, v peci krematoria, na stěně královského paláce, v jámě s divokými šelmami... (John E. Goldingay)

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý

Kniha Daniel - studijní B21

  • Výrobce: Biblion
  • Kód výrobku: CZ
  • Dostupnost:3
  • 26 Kč