• VÁNOČNÍ SUPERAKCE (Nemít strach z Antikrista + Neskutečná láska + Jedna a jedna jsou tři)

3 KNIHY z nakladatelství Danielknihy.cz za skvělou cenu! UŠETŘÍTE 368 Kč

Autor: Craig a Médine Moussounga Keenerovi, vydal: Danielknihy.cz, rok: 2021, měkká vazba, formát: 140x216, 262 stran.

Autor: Eva a Pavel Dolejší, vydal: Danielknihy.cz, rok: 2022, měkká vazba, formát: 160x230, 470 stran.

Autor: Michael L. Brown & Craig S. Keener, vydal: Danielknihy.cz, rok: 2021, měkká vazba, formát: 140x216, 240 stran.

Nemít strach z Antikrista

VIDEO z představení knihy na Biblické škole v Kolíně - NEMÍT STRACH z Antikrista

Navzdory obecně rozšířené víře, že křesťané budou před začátkem velkého soužení vytrženi, nám Písmo vykresluje úplně jiný obrázek. Bible nikde nezaslibuje, že věřící uniknou předtím, než bude zjeven Antikrist, a před jeho válkou proti svatým. Ve skutečnosti Bůh říká svému lidu, aby očekávali soužení  - a aby v něm vytrvali. V tomto textu, který nám otevírá oči, uznávaní teologové a autoři Michael Brown a Craig Keener nabízejí povzbuzení a naději do nadcházejících temných časů.  Společně nás provázejí  intenzivním studiem biblických pasáží a pomáhají nám lépe porozumět  tomu, co přinese budoucnost. Přes to všechno není nutné se bát; Bůh má plán. Neopustí svůj lid v hrozných dnech, které jsou před námi. Nalezněme klid v Ježíšových slovech: On přemohl svět. I uprostřed velkých utrpení na Zemi žijeme v Ježíšově vítězství, až dokud se na konci věků nevrátí.

Michael L. Brown (Ph.D., absolvent New York University) je zakladatelem a prezidentem FIRE School of Ministry v Concordu v Severní Karolíně a sloužil jako externí či hostující profesor na sedmi teologických vysokých školách. Je moderátorem každodenního a mnoha stanicemi vysílaného rádiového a televizního pořadu The Line of Fire a autorem více než 30 knih. Více informací o něm najdete na www.askdrbrown.org

Craig S. Keener (Ph.D., absolvent Duke University) je F.M. a Ada Thompson profesorem biblických studií na Asbury Theological Seminary. Je autorem 24 velmi úspěšných knih. Craig a jeho žena Médine žijí poblíž Wilmoru v Kentucky. Více informací o něm najdete na www.craigkeener.com

Jedna a jedna jsou tři

Jedna a jedna jsou tři. Poněkud divné počítání, že? Matematika je v představě lidí jasná, přímočará a konstantní. Zato lidský život. O něm podobná slova říci nemůžeme. Nahlédněte do obyčejného života obyčejných lidí v povídkách manželů Evy a Pavla Dolejších, které souhrnně vydává nakladatelství Daniel Pospíšek pod názvem Jedna a jedna jsou tři. Uvidíte, jakými zákrutami a nesnázemi lidé procházejí a jak se jejich životy mění, když nacházejí světlo víry v temnotě. Po přečtení pochopíte i matematickou rovnici v názvu. A drobná poznámka: Ani matematika není vždy konstantní.

Kniha obsahuje  komplet všech knih "Příběhů o hledání"

Neskutečná láska

Navzdory všemu, láska vítězí. V tomto vzrušujícím příběhu mohou čtenáři sledovat, jak přátelství přerůstá v romantickou lásku, která překoná i veliké těžkosti a dlouhé odloučení. Craig Keener, uznávaný učenec, byl po nevydařeném vztahu opatrný a bál se vstupovat do nového. Médine, vzdělaná Afričanka se s Craigem setkala na studentském setkání, kde začalo i jejich přátelství. Dlouho poté, co se museli každý vrátit do svého světa, si Craig uvědomil, jak moc ji miluje. Než se ale mohli znovu setkat, čekala je náročná a často neuvěřitelná cesta. Médine zažila hrůzy a nemoci válkou zasaženého Konga; Craig dlouho ani nevěděl, jestli je Médine vůbec ještě naživu. Jejich příběh, který vypráví o tom, jak se vyrovnali se všemi nepříznivými okolnostmi, může být inspirací víry ve velkou Boží lásku ke každému člověku, která také všechno překoná.


„Tato kniha změnila můj pohled na Boží moc v životě lidí.“

– Mary DeMuth, autorka knihy Worth Living: How God’s Wild Love for You Makes You Worthy


 „Velkolepý příběh dvou lidí, kteří zažili Boží milost v nesmírných a nepřekonatelných okolnostech.“

– Timothy C. Tennent, Ph.D., prezident, Asbury Theological Seminary


 „Tento příběh k nám promlouval a přiblížil nás k Ježíši více než který jiný. Přečtěte si ho!”

– Rolland a Heidi Bakerovi, zakladatelé Iris Global


 „Příběh nabízí otevřené okno, kterým čtenář může sledovat práci Boží milosti a fandit jí.”

– George O. Wood, generální představitel Rady Assemblies of God


 „Překvapilo mě, jak čtivá je tato kniha. Je jako thriller, který vás nutí otáčet jednu stránku za druhou.”

– Dr. R. T. Kendall, Westminsterské kaple v Londýně


 „Připravte se na pravdivý příběh lásky, který zní méně pravděpodobně než jakékoliv jiné dílo fikce.”

– J. Warner Wallace, detektiv odložených případů, autor knihy Cold-Case Christianity and God’s Crime Scene


„Tato kniha předává silný příběh a je jiná, než knihy, které jste dosud četli. Když jsem tuto knihu četl já, znovu ve mně zažehla vášeň pro to, být větší součástí Božího příběhu.”

– Dr. Nabeel Qureshi, autor bestselleru Hledal jsem Alláha, našel Ježíše


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý

VÁNOČNÍ SUPERAKCE (Nemít strach z Antikrista + Neskutečná láska + Jedna a jedna jsou tři)

  • 659 Kč