• Nemít strach z Antikrista (pevná vazba)

Autor: Michael L. Brown & Craig S. Keener, vydal: Danielknihy.cz, rok: 2021, měkká vazba, formát: 140x216, 240 stran.

DOPORUČENÁ KONCOVÁ PRODEJNÍ CENA 459 Kč - U NÁS  jen za 439 Kč 

VIDEO z představení knihy na Biblické škole v Kolíně - NEMÍT STRACH z Antikrista

Co když budou všichni zanecháni napospas?

Navzdory obecně rozšířené víře, že křesťané budou před začátkem velkého soužení vytrženi, nám Písmo vykresluje úplně jiný obrázek. Bible nikde nezaslibuje, že věřící uniknou předtím, než bude zjeven Antikrist, a před jeho válkou proti svatým. Ve skutečnosti Bůh říká svému lidu, aby očekávali soužení  - a aby v něm vytrvali.

V tomto textu, který nám otevírá oči, uznávaní teologové a autoři Michael Brown a Craig Keener nabízejí povzbuzení a naději do nadcházejících temných časů.  Společně nás provázejí  intenzivním studiem biblických pasáží a pomáhají nám lépe porozumět  tomu, co přinese budoucnost. Přes to všechno není nutné se bát; Bůh má plán. Neopustí svůj lid v hrozných dnech, které jsou před námi.

Nalezněme klid v Ježíšových slovech: On přemohl svět. I uprostřed velkých utrpení na Zemi žijeme v Ježíšově vítězství, až dokud se na konci věků nevrátí.


Michael L. Brown (Ph.D., absolvent New York University) je zakladatelem a prezidentem FIRE School of Ministry v Concordu v Severní Karolíně a sloužil jako externí či hostující profesor na sedmi teologických vysokých školách. Je moderátorem každodenního a mnoha stanicemi vysílaného rádiového a televizního pořadu The Line of Fire a autorem více než 30 knih. Více informací o něm najdete na www.askdrbrown.org

Craig S. Keener (Ph.D., absolvent Duke University) je F.M. a Ada Thompson profesorem biblických studií na Asbury Theological Seminary. Je autorem 24 velmi úspěšných knih. Craig a jeho žena Médine žijí poblíž Wilmoru v Kentucky. Více informací o něm najdete na www.craigkeener.com

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý

Nemít strach z Antikrista (pevná vazba)

  • 439 Kč