• CD Ježíš podle Lukášova evangelia

Ježíš - Příběh Ježíše Krista podle Lukášova evangelia - audiokniha o životě Ježíše Krista. Účinkují Jan Šťastný (Ježíš), Pavel Soukup (vypravěč), L. Beneš a další.

Nezdálo se, že by měl nějaké mimořádné předpoklady. Pocházel ze zastrčeného městečka v malé zemi okupované nepřátelskými vojsky. Nedostalo se mu univerzitního vzdělání, nikdy nenapsal žádnou knihu, nestýkal se s bohatými a mocnými tehdejší doby, ani neměl žádnou armádu. A kromě krátké doby po svém narození, kdy pobýval jako uprchlík v Egyptě, nikdy nebyl dál než sto kilometrů od místa, kde se narodil. Ale ještě dnes, dva tisíce let po jeho smrti, se k němu hlásí každý třetí člověk na této planetě.
Poznejte člověka, který změnil běh dějin.

Délka: 1 hodina 29 minut

  • Interpret: Jan Šťastný, Pavel Soukup, Ladislav Beneš, Jana Drbohlavová, Jana Hermachová, Lukáš Hlavica, Jiří Holý, Michal Jagelka, Jiří Klem, Petr Křiváček, Marcela Kyselová, Stanislav Lehký, Václav Mareš, Zdeněk Maryka, Antonín Molčík, Marcela Peňázová, Karel Richter, Karel Urbánek, Viola Zinková, Vladimír Valenta, Vlasta Jelínková.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   Špatný           Dobrý

CD Ježíš podle Lukášova evangelia

  • Kód výrobku: CZ
  • Dostupnost:2
  • 59 Kč